Dołącz do testów GleamVille Avatar Chat PL na smartfony i tablety
1. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA!
Przebywając na czacie należy zastosować się do następujących zasad:
• Nigdy nie zdradzaj swoich danych osobowych!
• Nigdy nie podawaj swoich danych kontaktowych, adresu e-Mail czy numeru telefonu!
• Nie udostępniaj swojego konta na Shmooze i nigdy nie zdradzaj hasła!
• Osoby pełniące funkcję moderatora na czacie również nie mają prawa pytać użytkowników o hasło. Jeżeli moderator nie jest w stanie Ci pomóc, skontaktuj się z Administracją pod adresem shmooze@shmooze.pl
Nie przestrzeganie tych zasad naraża Cię na oszustwo i utratę konta na Shmooze.


2. Co zrobić w przypadku utraty konta?
W pierwszej kolejności należy skorzystać z funkcji Przypomnienia Hasła dostępnej na stronie logowania (być może poprostu nie pamiętasz hasła).
Jeżeli nie otrzymasz e-Maila z hasłem skontaktuj się z Administracją pod adresem shmooze@shmooze.pl opisując zaistniałą sytuację.

Pamiętaj: Administracja kontaktuje się z użytkownikami wyłącznie za pośrednictwem tego adresu e-Mail. Nie zdradzaj swoich danych osobowych, kontaktowych ani danych konta Shmooze osobom na czacie, nawet moderatorom, a tym bardziej osobom podającym się za pracowników Administracji!


3. Nie otrzymałe(a)m kodu doładowującego SMS, co zrobić?
Kod doładowujący Kredyty może przyjść z opóźnieniem, dlatego zanim skontaktujesz się z Administracją zaczekaj przynajmniej godzinę. Jeżeli nie otrzymasz kodu w tym czasie skontaktuj się z Administracją pod adresem shmooze@shmooze.pl opisując zaistniałą sytuację.

Pamiętaj: Administracja kontaktuje się z użytkownikami wyłącznie za pośrednictwem tego adresu e-Mail. Nie zdradzaj swoich danych osobowych, numeru telefonu ani danych konta Shmooze osobom na czacie, nawet moderatorom, a tym bardziej osobom podającym się za pracowników Administracji!


Jak uruchomić czat?
Jeżeli okno z grą nie otworzyło się automatycznie kliknij klawisz 'OTWÓRZ SHMOOZE' widoczny po lewej stronie - otworzy się okno z widokiem na miasto Shmooze. Pamiętaj wyskakujące okienka musza być odblokowane dla tej strony (opcje przeglądarki). Nie zamykaj strony głównej po wejściu do gry.


Jak mogę zmienić wygląd Avatara?
Będąc w grze na głównym ekranie miasta kliknij 'PROFIL' w menu głównym. Przeczytaj szczegółową instrukcję w ShmoozePedia: Tworzenie Avatara.


Gdzie sprawdzić Poziom postaci?
Kliknij 'Bio&Level' i wybierz zakładkę 'LEVEL'. Zobaczysz tam informacje o aktualnym Poziomie postaci oraz informację jakie warunki musisz spełnić dla osiągnięcia wyższego Poziomu. Więcej informacji w ShmoozePedia w dziale: Poziomy Postaci


Dlaczego klawisz Bio&Level miga?
Oznacza to, że Zdrowie, Sprawność lub Fun twojej postaci się wyczerpują. Przeczytaj więcej w ShmoozePedia w dziale: Status Bio.


Gdzie mogę kupić ubrania dla Avatara, dom i inne dodatki?
Zakupów w Shmooze możesz dokonywać po osiągnięciu Poziomu 2. Znajdź sklep Shmooze Mall na mapie miasta. Tam zakupisz mieszkanie prywatne, meble oraz wszystkie rzeczy dla Avatara. W Shmooze Pedii znajdziesz pełną inforamcję o zakupach ubrań, mieszkań i mebli.


Kto to jest moderator? Jak zostać moderatorem?
Moderator to funkcja nadana użytkownikowi przez Administrację. Do jego zadań należy pomaganie początkującym użytkownikom, informowanie oraz pilnowanie przestrzegania regulaminu na Shmooze. W razie łamania regulaminu Moderator może ukarać użytkownika kickiem (wylogowanie) lub banem (blokada konta na min. 4 godziny).